01.11.22

Ми постійно думаємо як ще можемо допомогти нашим студентам в процесі навчання в нашому університеті. Тому з цього сезону ми додаємо до нашої програми тести з КРОК-2 із якісними поясненнями до них та корисними матеріалами, що допоможуть Вам у підготовці до державних іспитів.

29.09.22

Всіх вітаємо із здачею іспиту Крок-1! 🎉

Нам приємно, що ви співпрацювали з нами!

Дякуємо всім, хто приєднався, ставив запитання та брав участь у наших тестових вікторинах.

23.07.22

Набір вже завершився!

Новими членами нашої команди стали студенти 4 курсу: Дишко Уляна Володимирівна(ММ-404 ) та Крупніцький Іван Миколайович (ММ-401 ).

Дишко Уляна Володимирівна

Крупніцький Іван Миколайович

17.07.22

Команда PowerSTEP шукає винахідливих та старанних студентів.

Вимоги:

• студент(ка) Тернопільського національного медичного університету

• завершив(ла) 2 курс

• успішність у навчанні

• висока фахова мотивація

За інформацією звертатися до t.me/successfulDoctor.

21.04.22

Повідомляємо, що наказом МОЗ України від 21.04.2022 № 667 внесено зміни до Графіка проведення единого державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань «22 Охорона здоров'я» у 2022 році.

Ознайомитись зі змінами до Графіка на 2022 рiк можна за посиланням: https://cutt.ly/sGwUo4V

15.03.22

Незважаючи на складну ситуацію у країні, більшість студентів повертаються до навчального процесу. Надіємося, скоро ця ситуація закінчиться, а ворог відступить.

Як ви знаєте, КРОК-1 поки не скасували, тому ми продовжуємо підготовку до іспиту! Віримо в перемогу

Слава Україні!

26.08.21

Оскільки за останні дні до нас доєдналось багато нових студентів, ми вирішили повторно завантажити для Вас пояснення буклетів Кроку-1 за 2021 рік.(див. нижче)

основна сесія 2021 v2.pdf

30.07.21

Всім привіт! Проект «PowerSTEP» відтепер матиме у Телеграмі власні чат та канал, які працюватимуть паралельно. У чаті будуть розміщені файли для підготовки, пояснення тестів, коментарі, також ви зможете ставити власні питання. На каналі ми спробуємо реалізувати новий формат розбору та запам’ятовування тестових завдань.