Welcome to PowerSTEP

PowerSTEP - амбітний студентський волонтерський проєкт, основна мета якого - підвищення рівня знань студентів та допомога їм у вивченні Крок 1 у доступній, зрозумілій формі.

Цей проєкт, оптимізований та орієнтований на знання студентів, організовується у ТНМУ з початку локдауну, та залишається дуже перспективним для подальшого розвитку.

Кожен тест Крок-1 описаний з детальним поясненням у нашій авторській книзі. Крім того, ми записуємо відеолекції із аналізом та поясненням найважливіших предметних тем, проводимо консультації та навчальні вікторини онлайн у телеграм чаті, безпосередньо комунікуючи із кожним студентом.

Зараз у проєкті бере участь понад 600 студентів, в тому числі - студенти з інших медичних вузів. Їх кількість зростає із кожним днем. Розбори тестів та навчальні відеолекції записуються, що спрощує перегляд та може забезпечити їх повторний огляд.

Цілі PowerSTEP

• успішно скласти іспит крок 1 кожному студенту

• підвищити відсоток складання Крок 1 порівняно із попередніми роками

• підвищити рівень знань студентів

• вдосконалити їх комунікативні навички

• створити велику студентську сім'ю

• вивести рівень підготовки та навчання студентів у нашому вузі на новий рівень

• популяризувати студентські проєкти

Здобутки учасників команди PowerSTEP

Організатори PowerSTEP роблять внесок у майбутнє України: від написання наукових робіт з наступною їх презентацією на міжнародних конференціях до проведення суспільно корисних заходів. Студенти від початку війни неодноразово долучалися до плетіння маскувальних сіток, брали участь у сортуванні та відправленні ліків, медичного і технічного обладнання для військових, їжі та одягу для переселенців. Окрім цього, тютори постійно знаходять можливості для розвитку своїх професійних навичок , популяризують науку та підвищують статус нашого вишу.

З вами працюють найкращі з найкращих!